En İyi/ En Hızlı Ve Seo Uyumlu WordPress Temaları Nelerdir

SEO adına web sitenizde yaptığınız herhangi bir çalışmanın kesinlikle olumlu bir cevap alabilmesi için birçok gereksinimi karşılamanız gerekir.Temanın SEO ile uyumlu olması için ziyaretçilerin öncelikle beğenmesi gerekir. Ziyaretçileriniz web sitesine kolay ve hızlı bir şekilde göz atabiliyorsa, ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca erişebiliyorsa, sitedeki diğer sayfalara göz atabiliyorsa ve konu etkileşim alanındaki diğer ziyaretçiler ve site yetkilileri ile iletişime geçebiliyorsa SEO rakiplerinden daha iyi olursunuz.

1.      NEWSPAPER: Haberler, dergiler, bloglar vb. NewsPaper, büyük bir ana sayfa görünümüne sahip özel web siteleri için tasarlanmıştır. Ana sayfada çok fazla içerik görebilseniz de, web sitenizdeki içeriğin neredeyse tamamı ana sayfada kullanıcılara gösterilir. Ana sayfadaki zengin içerik sizi biraz korkutabilir. Genellikle bu tür temalar yavaş çalışır. Öte yandan, çok sayıda ana sayfaya rağmen, NewsPaper hız kaybetmeden normal şekilde çalışabilir. SEO dostu WordPress temaları arasında bu kadar popüler olmasının nedeni, muhteşem görünümü ve düşük hızıdır. Demo sadece birkaç tıklama ile kurulur.

  1. OPTİMİZE: Optimize, en iyi arama motoru sayfa sıralaması için optimize edilmiştir. Bu tema bize 12 farklı ana sayfa stili sağlıyor. Site analizi, seo analizi, infografik araştırma, portföy görüntüleme, şirket görüntüleme, rapor görüntüleme, tanıtım, ürün satışı, acente işlemleri gibi operasyonlar için esnek, modern ve göz alıcı tasarımlar sağlar.
  2. COOL: WordPress SEO uyumlu temalar listeme başka bir SEO uyumlu WordPress kadın teması eklemek istiyorum Cool. Moda kadınları, makyaj, diyet, bakım, çocuk büyütme, ev dekorasyonu, dekorasyon, sağlık, yemek tarifleri gibi kadın blogcular için bir başka SEO odaklı çözüm de “harika temalar”. Temanın tasarımı olduka moderndir. Oldukça okunabilir, içerik odaklı, dikkat çekicidir ve iyi bir renk koordinasyonu ile tasarlanmıştır. Üç farklı konsepte göre farklı tarz isteyenleri kendine çekiyor. Bu tema sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz, bu özellikle arama motorları için optimize edilmiş tam bir SEO canavarıdır. Sürükle ve bırak teknolojisini kullanarak, ana sayfanızı ziyaret etmek istediğiniz hedef kitleye göre özelleştirebilirsiniz. Temanın öne çıkan diğer özellikleri ise şunlardır: adsense optimizasyonu, paralaks kaydırma, mega menü desteği, dahili abonelik bileşeni, bildirim çubuğu, yerleşik yıldız derecelendirme işlevi, harika yazı tipi desteği, özelleştirilebilir yazı tipi stili ve çoklu dil desteği.
  3. SİMPLE & ELEGANT: Bu tema, sosyal medya entegrasyonu, birçok video sitesi (özellikle Youtube) ile entegre olabilme yeteneği ve sayamadığımız onlarca özelliği ile öne çıkıyor. Mobil uyumluluğu baş döndürücüdür. Simple & Elegant, SEO uyumlu temalar arasında en basit ve en moda tasarım olabilir; sade ve şık, ismine kadar yaşıyor. Temamızın rakiplerine göre kullanabileceğiniz tek bir ara yüzü var ve fiyatı 58 dolar.
  4. SOCİAL NOW: WordPress SEO uyumlu temalar listemdeki bir başka SEO uyumlu WordPress teması Social Now. Social Now, sosyal medya pazarlamasına dayalı çok başarılı bir wordpress temasıdır ve arama motoru optimizasyonu uyumluluğu ve hızı açısından çok profesyonelce hazırlanmıştır. Günümüzün son derece rekabetçi pazarında Social Now, hızı ve seo uyumluluğu ile sizi zirveye çıkarıyor, kendinden çok emin ve özellikle sosyal medya ile uyumlu bloglarda fotoğraflar arasında kolayca gezinebiliyor. Seo uyumlu wordpress teması, ziyaretçilerinizin sayfanızda uzun süre kalması için de bir çözüm sunar.
  5. TOPNEWS: WordPress SEO uyumlu temalar listeme eklemek istediğim bir diğer SEO uyumlu WordPress teması ise TopNews. Konu ararken, ziyaretçileri sitede tutmak arama motoru optimizasyonu için önemli bir kriterdir; incelediğiniz konunun bu özelliği uygulamak için gerekli düzenlemeleri yaptığından emin olmalısınız. Düzen, mükemmel efektler, etkileyici görsel sunum, kullanılan yazı tipleri, görünüşte profesyonellik ve tüm içeriğin erişilebilirliği gibi temanın özellikleri, ziyaretçileri sitede tutup tutmayacağınızı pratik bir şekilde gösterir. Oturum süresini artırmak için tasarlanmış tamamen kullanıcı odaklı bir temaya sahiptir, böylece ziyaretçileri sitede tutarak hemen çıkma oranını düşürür. Bu eklentinin bazı özellikleri ise şunlardır: yazı / sayfa slayt gösterisi eklentisi, video ve müzik içeriği için hazır şablonlar, dinamik sosyal paylaşım düğmeleri, haber grubu, beş farklı reklam alanı,1 1 özel bileşen ve fly-out mobil navigasyon.

7.      WEBİFY: Şimdi SEO uyumlu WordPress temasını Webify olarak tanıtacağız. Webify, özellikle ziyaretçilerinin çoğunu mobil tarayıcılardan alan web sitesi sahipleri için mutlaka denenmesi gereken bir tema; hemen hemen her alana uygun 48 farklı tasarıma sahip. Tema sayesinde arama motorlarının web sitenizin meta ayarlarını görmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız kreatif tasarımı sayesinde aklınıza gelmeyecek birçok alanda Webify’ı kullanabilirsiniz. Bu temanın şu anki fiyatı 59 dolar.

  1. MAGXP: MagXP teması, web sitenizin içeriğiyle uyumlu 10 farklı şablon ve şablon içeren SEO dostu bir WordPress temasıdır. Bu 10 farklı şablonu kullanmak isterseniz yeni nesil temadaki sürükle bırak özelliği oldukça faydalı olacaktır. MagXP kolay kullanılabilen ve ağırlık almayan bir SEO eklentisidir.Diğer temalara göre yükleme avantajı da vardır. Konunun ağır sunum görüntüleri bile hızlı bir şekilde görülebilir.
  2. DİVİ: Bazen sektörünüz aşırı görsel efektler ve farklılıklar gerektirir. Bazı alanlarda rakipler arasından sıyrılmanın en önemli yolu web sitesinin görünümüdür. Kurduğunuz web sitesinin görünürlüğü arttıkça, arama motoru optimizasyonu doğal olarak gittikçe zorlaşacaktır. Divi size mükemmel bir görsel web sitesi ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Bu temanın yıllık ücreti 89 $ ‘dır ve gelişen teknolojiye göre güncellenmesi gerekir. 249 $ ödemeyi kabul ederseniz, ömür boyu lisansınız olabilir. Bu konuyu incelemek için 30 günlük ücretsiz fırsatı kullanıyoruz. Tema işlevi ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa, 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.
  3. SENSATİONAL: MyThemeShop ürünleri elbette MyThemeShop ürünleridir. Dört farklı stil seçeneğine, pürüzsüz bir yapıya ve en önemlisi tamamen SEO uyumlu bir kod yapısına sahip olması blog siteleri için bir nimettir. Dahili üyelik sistemiyle sansasyonel tema, 620’den fazla Google yazı tipi desteği, sosyal medya uyumluluğu, ışık kutusu multimedya desteği, Adsense uyumluluğu, dahili benzer makale işlevleri ve işlevsel kısa kodlarla tatmin edilebilecek en kullanışlı temalardan biridir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*