En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

Bu konu hakkında reklam yapmak, en yeni ürününüzü ya da belirli bir açılış sayfasının bildirim çubuğuna koymak daha çok tercih edilebilir. Aslında site içerisine bu basit ekleme dikkat çeker, para kazanmanızın yanı sıra sayfalarınıza trafik çekmenize yardımcı olacak. Fakat bu anlarda WordPress temanız bu özelliği içermese dahi yine de eklenti içeren bir bildirim çubuğu eklemek kolay olacak.

Gerekli olan ihtiyaç durumlarına bağlı olarak, mevcut bir hayli az sayıda bildirim çubuğu seçeneği mevcut olarak yer alır.  Bu anlarda paylaşılan eklentilerin her biri yakın zamanda güncelleme olması ve bir bağlantı ekleme olanağı olması dikkatleri çeker.

  1. Easy Notification Bar

Easy Notification Bar eklentisi sayesinde WordPress sitenize basit bir gerekli olan bildirim çubuğu eklenmelidir. Böylece meydana gelen seçenek gerçekten listemizdeki yer alan en kolayıdır. Bu da sadece bildirim çubuğunu ayarlamak için kur özelliğidir. Ardından da canlı özelleştiriciye gitmek gerekir. Bunun ardından ise eklenti, bir etiket satırı eklemek bir de metin hizalaması ayarlamak gerekir. Bunların ardından ise bir yazı tipi boyutu seçmek buna göre düğme metninizi düzenlemek ve bir bağlantı eklemek gerekir. En son da arka plan / metin rengini özelleştirmek için hızlı ve kolay seçenekler arasından seçim yapmak gerekir.

Bu adımlar ile yapmak aslında istenen işlemlerin daha kolay ve pratik bir halde ilerliyor olmasına etki edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*