WordPress Temalarından Seo Uyumlu Olanları

WordPress kullanıyorsanız, ücretsiz WordPress temaları aramanız gerekir. Binlerce WordPress teması arasından işletmeniz için doğru yöntemi bulmak genellikle kolay değildir. Bu WordPress destek makalesinde kullandığım ve sevdiğim ücretsiz WordPress temasını sizin için derledim. Buna ek olarak, WordPress e-ticaret temalarını, haber temalarını ve eğitim temalarını da görüntüleyebilirsiniz. Bir temanın Google’da üst sıralarda yer alması için tema seçimi çok önemlidir, bu nedenle temanın kodlaması Google’ın gereksinimlerine tam olarak uymalıdır. Teknik olarak konuşursak, Google’dan tam not almanızı sağlayabilir. Bu nedenle bu çalışmanın başında SEO ile uyumlu wordpress temalarını mutlaka kontrol etmeli ve değerlendirmelisiniz. Seo uyumlu bazı wordpress temaları şunlardır:

1.      THEGEM: TheGem, SEO uyumlu WordPress temaları arasında ilk akla gelen temalardan biridir ve en popüler temalardan biridir. Temanın kullanımının ve sık kullanımının nedeni mükemmel hızıdır. Hepimizin bildiği gibi, SEO’da bir web sitesinin yükleme hızı Google için çok önemlidir ve hız sorununun sıralama üzerinde büyük etkisi vardır. Hızlı bir web sitesine sahip olmak ve ziyaretçilere daha hızlı içerik sunmak istiyorsanız, TheGem temasının projeniz için mükemmel bir şekilde uygun olduğunu söylemek isteriz. TheGem, sadece birkaç tıklama ile kurulabilen bir temadır ve web yöneticileri için kolaylık sağlar. TheGem, birbirinden farklı sektörde de kullanılabilir.

2.      BEST: En iyi temalar, hızlı sayfa yükleme süreleriyle hemen öne çıkar. Duyarlı işlevin minimal tasarımı, ziyaretçilerinizin içeriğinize odaklanmasını sağlar. Bu nedenle, ortalama oturum süreniz artmış olsa da, hemen çıkma oranınız önemli ölçüde düştü. SEO için özlü kodlaması ve Google ile% 100 uyumluluğu sayesinde, diğer rakiplerden sıyrılacak ve ilk sırada yer alacaksınız. En iyi temalar, SEO çalışmasında en zorlu hız ve hatasız kodlama standartlarını karşılayarak trafiğinizin artmasını sağlar ve bu özellikleri daha geniş bir kitle çekmek için kullanabilirsiniz. “En iyi” temanın diğer öne çıkan özellikleri yalnızca teknoloji odaklı değil, aynı zamanda e-ticaret, moda ve viral çalışmalarınız için kullanabileceğimiz stillere de sahip. Best’in bazı önemli özellikleri şunlardır dahili mega menü  işlevi, ajax kurulumu ve arama işlevi, adsense ile uyumlu optimize edilmiş reklam alanı, yapışkan menü, sınırsız parça alanı ve sonsuz renkler ve sonsuz arka planlar.

  1. SOCİALLY VİRAL: Bu temada SEO eklentilerini kullanmadan çok rahat bir şekilde SEO çalışması gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde tema daha hızlı ve daha pratik hale gelir. Söylemek istediğimiz şey, blog sitenizi daha keyifli hale getirmek için bu temayı kullanabilmenize rağmen, ziyaretçilerinizin de temanızı beğeneceğidir. Tema mobil cihazlarla tam uyumlu olsa da mobil yükleme hızının% 90’ı aştığı görülebiliyor. Socially viral sadece Google için değil diğer birçok arama motoru için de en ideal temalardan biridir.Özel içerik üreten özel blogların mutlaka denemesi gereken bir tema. Tema mobil cihazlarla tam uyumlu olsa da mobil cihazların yüklenme hızının% 90’ı aştığı görülebiliyor. Socially viral sadece Google için en ideal tema değil, diğer birçok arama motoru için de en ideal tema.Bu kesinlikle özel içerik üreten özel blogların denemesi gereken bir tema. Socially viral temasının en önemli özelliklerinden biri, web sitenize ziyaretçi çekme problemini çözmek için kodlanmış olmasıdır. SOA ayarları, hızını aşmak ve ziyaretçi sayısının artmasında kendini kanıtlamak için özenle oluşturulmuştur. Diğerlerinden farklı özelliklerinden bazıları şunlardır: paylaşım için iyi tasarlanmış ve yerleştirilmiş sosyal medya düğmeleri, yerleşik içerik derecelendirme inceleme işlevi, dahili abonelik formu, adsense uyumlu reklam alanı, inanılmaz yükleme etkisi, özelleştirilebilir kısa kod ve 630+ Google yazı tipi desteği.
  2. BLOGGİNG: Diğer gelişmiş SEO temamız, hız için optimize edilmiş olan, genel bloglar ve kişisel bloglar tarafından kaçırılmaması gereken “blog” temasıdır. Bu blog teması HTML5 olarak kodlanmıştır. Kesinlikle söyleyebilirim ki, bu beni büyüleyen ender temalardan biri, modern görünümü ve mükemmel SEO performansı. Teması, modern ve canlı tasarımı, mükemmel SEO optimizasyonu ve özellikle büyük içeriğe sahip blog yazarları için mobil görünümde Google’a kapsamlı kullanıcı dostu performansı ile insanların dikkatini çekti. Blog temasının bazı nitelikleri ise şunlardır: yerleşik Facebook yorum alanı, paralel kaydırma, dahili yazar bilgi ekranı, yerleşik bildirim çubuğu , resim ve ajax yükleme.
  3. STEADYİNCOME: Girişimciyseniz, dijital pazarlamaya başlamak istiyorsanız ve SEO oranları yüksek konular arıyorsanız, seçiminiz kesinlikle SteadyIncome olmalıdır. Bu temanın en belirgin özelliği; terfi, değerlendirme, ilgi, farkındalık ve hedefe ulaşma gibi girişimcilerin ihtiyaçlarını çözmenize yardımcı olabilecek unsurlarla donatılmış olmasıdır. Temamız olağanüstü çekiciliği ve modern görünümü ile insanların ilgisini çekmekte ve Google’ın sevdiği tarzda özenle yazılmış kod yapısına sahiptir. Bu sayede hızla ön sıraya yükselecek; girişimcilik hedeflerinize en kısa sürede ulaşabileceksiniz.
  4. MASSİVE DYNAMİC: Tamamen 70 farklı sektörde görsel ve e-ticaretin bir kombinasyonunu sağlayan SEO uyumlu bir wordpress eklentisidir. Bu tema Woocommerce eklentisiyle% 100 uyumludur; WordPress ayrıca gerçek zamanlı önizleme ile çok kolay bir şekilde yönetilebilir. Temamız (yani web sitesinin açılışındaki başlık alanının boyutu) kısa bir süre içinde hala yükleniyor. Bu makalenin hazırlanmasının başında denek 29 dolara alıcı buldu ve 39 dolara satıldı.
  5. GOOD LİFE: Herhangi bir konuda bir blog sitesi açmak ve blogu desteklemek için videolar ve resimler gibi görüntüler kullanmak istiyorsanız, Good Life en iyi seçiminizdir. Ayrıca bu yazıda da incelediğimiz gibi SEO dostudur ve hatta bu temayla bir oyun tanıtım blogu oluşturmak ve resmi tanıtım sayfasında 14 farklı arayüz seçeneği tanıtmak bile mümkün. Ek olarak, her arayüzün kendi farklı manşet tasarımı vardır. Good Life şimdiye kadar alıcı buldu, fiyatı 59 dolar; en son WordPress temalarından biri.
  6. WRİTER: Yazarlar ve gazeteciler için temaya atanan isimden kolaylıkla anlaşılabilecek bu oldukça rahat ve esnek SEO uyumlu bir WordPress temasıdır. Yazarlar, okuyucular için sade ve güzel bir ortam hazırlayarak makalelerinizi pazarlamanızı sağlayan harika bir konudur. Her yazar, milyonlarca takipçisi olan en başarılı içerik pazarlamacısı olmak ister. Yazma kariyerinize doğru adımlarla rehberlik etmenin en önemli anahtarlarından biri, temiz bir tasarıma sahip profesyonel bir WordPress teması kullanmaktır. Okurları sadık kitlelere dönüştürmeyi hedefleyen ve içerik pazarlaması için gereken tüm işlevleri sağlayan bir yazar. Yazar, bu yazarlar için ideal SEO uyumlu wordpress teması; zarif yazı tipi, SEO dostu, görsel olarak sade ve hoş hafif yapısı ile başarının tam bir yardımcısıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*