Ninjakurumsal

Tamamen müşterilerine rahatlık ve  kolaylık sağlamayı planlayarak kodlanmış ninja kurumsal teması ile sizlere birbirinden tamamen farklı görünümler ve tek tık yaparak da görünüm değişimi ile tasarımlar arasında özgürce  gezebileceğiniz bu tema sayesinde tüm her şey ellerinizin altında. Ayrıca Sınırsız lisans hakkı sayesinde de  birden çok sitede kolaylıkla kullanım da  sağlayabilirsiniz. Şimdiye kadar kullandığınız tüm  temaları bir köşeye bırakın, Ninjakurumsal size sağladı kolaylığı ve zahmetsiz yapısı ile bir başyapıt olmanın da  dışında WordPress admin panelinizden yapabileceğiniz güncellemeler ile birbirinden özel yeni özellikler veya görünümler kazanmanıza imkan  sağlayacaktır.

WP Kurumsal

25’ den fazla birbirinden  farklı ana sayfa görseli ile, Her gün eklenen yeni görünümlerle ile karşınıza çıkıyoruz. Artık sadece tek bir temada tüm kategorilerle uyumluluk sağlayacak ve siz de rahatlıkla tüm alanları dilediğiniz gibi  düzenleyebileceksiniz.

Temanın size sunduğumuz bazı özellikler

-100’den Fazla Font tipine sahip olması

-100 den Fazla hazır sayfa tipinin olması

-Mobil ve Büyük boyutlu ekranlarla Tam bir  uyumluluk (Mobil & Retina uyumu)içinde olması

-Birbirinden farklı header seçenekleri sunması

-Birbirinden farklı footer seçenekleri sunması

-NinjaForms ile Kolay iletişim oluşturabilme imkanı

-Page Builder ile kolay, rahatça sayfa yapılandırması

-Redux Framework ile Tamamen özelleştirilebilir

-%100 Seo Uyum içinde olması

-%100 Eklenti uyumu

-Düşük CPU kullanımı

-Hızlandırılmış sayfa erişimi sağlaması

-Sınırsız Yüzlerce Renk Seçeneği

Ve Bunlar gibi daha Fazlası…

WP Teknik Servis

Bu tema ile size sunduğu imkanlar;

1- %100 Mobil uyum sağlar

2- %100 Seo uyumunu mükemmel bir şekilde sağlar.

3- Eklentiler ile %99 uyumluluk da sağlayabilir

4- Mutli dil seçeneğine sahiptir

5- Varsayılan olarak gelen 6 renk ve Sınırsız renk seçeneği imkanı da sunar

6- Kolay düzenleme özelliği

7- Hizmet yönetimi

8- Blog Yönetimi

9- Fiyatlandırma Sayfası

10- Özelleştirilebilir Sayfa yapısı

11- Kolay Kurulum

12- Tema Paneli

13- Bileşen Sistemi

14- Açılır Menü desteği

15- Türkiye’de ilk kez olan İcomoon icon seçici (Yazı içi ve Tema ayarları)

16- Müşterilere Hediye Takip eklentisi (18 $ Değerinde)

17- 6 Ay Ücretsiz yaralanabilip ve Hızlı destek

Gesro Onepage Kurumsal;

İlk ve Tek Yazı İçi İcon Seçimi

-Mobil & Tablet & Tüm Bilgisayarlar ile tam uyumluluk sağlar

-Hediye Müşteri takip eklentisi vardır

-Admin panel üzerinden düzenleme şansı sunar

-Sınırsız Renk seçeneğine sahiptir

-Blog Sistemi vardır

WordPress İnşaat Teması;

İnşaat Temasının Özellikleri;

-Tüm Kategoriler ile Tam uyumluluk sağlar

-4 Farklı Anasayfa seçeneği

-4 Farklı Header Seçeneği

-İletişim Sayfası vardır

-Proje Ayarlarına sahiptir

-Takım Ayarlarına sahiptir

-Görüş Ayarlarına sahiptir

-Blog Ayarlarına sahiptir

-Kategori Sistemine sahiptir

-2li Proje Detayları vardır

-Breadcrumbs Ayarları

-%100 Seo uyum içindedir

-%100 Mobil Uyumu vardır

-Tema Ayarları özelliği vardır

-Sınırsız yüzlerce Renk seçeneği

Temayla Sunulan Eklentiler ise ;

-Metabox

-Contact Form 7

-WordPress Keyword Tool (Etiket Bulucu 100 TL değerinde)

-WP-PageNavi

-Yoast SEO

-WordPress jetpack

-Polylang (Multi Dil Eklentisi)

-Loco Translate (Çeviri Eklentisi)

Boutique

Boutique, WooCommerce mağazalar ve butikçiler için özenle tasarlanmış olan bir temadır.

Boutique, WordPress özelleştirilmesinde bulunan ayarları kullanarak özelleştirebileceğiniz basit ve herkesçe bilinen , rahatlıkla da  anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Ürünlerinizi burada rahatlıkla satabilirsiniz, istediğiniz site dizaynını rahatlıkla da  uygulayabileceğiniz müşterilerinize sorunsuz, kusursuz bir hizmet kurmak amacıyla kurabileceğiniz en güzel temadır.

XStore

XStore, her çesit mağaza, iş ve blog için kurulan  sitelere çok uygundur .çok uygun olan ve de  çok amaçlı bir e-Ticaret temasıdır. Size gerekli olan bütün özellikleri içeren, mobil ile  uyum icinde olup çok da kullanışlı olan bu tema ve size her  özelliğe kolaylık imkânı sağlayacak ve ürünlerinizi bu tema sayesinde herkesin  görebileceği yerde tutup satabileceksiniz.

Shopkeeper

Shopkeeper, kişisel veya sanal bir mağaza açmak isteyen kişiler için oldukça kullanışlı ve güzel bir WordPress e-ticaret temasıdır.

Bu tema oldukça esnektir ve esnetilebilir bu yüzden istediğiniz şekilde de  ayarını kolayca yapabileceğiniz de bir temadır.

Bunu kullan bütün kullanıcılar için sunduğu  hızlı ve kullanımı çok kolay olan bu tema kullanıcıya ve tüm müşterilerinize her daim  en iyi şekilde performansıni sunar.

The Retailer

The Retailer, En Çok Talep gören ve en çok satan WooCommerce Temalarından Biridir.

Güzel bir blog, mağaza yada kişiye özel veya kurumsal gibi site oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz bir çok yönlü olan temadır.

Site gezintisinde hızlının daha hızlısı  ve daha az kompleks  bir hale getirir, bu da siteye giren müşterilerinizi tutar ve kullanıcı kazanmaya büyük bir katkı sağlar. Ayrıca bu tema ürünlerinizi satış yapmanıza ve müşterilerinize muhteşem  bir alışveriş olanağı sağlar.

MayaShop

MayaShop, popülerliği çok olan bir diğer temadır.

Böyle  popüler olmasının nedeni ise sınırsız düzen seçeneği ve sınırsız görünümü bulunduran çok yönlü bir WordPress E- ticaret temasıdır. Bu tema, size  istediğiniz gibi düzenleme yapabilme imkânı sunuyor. Arka plan rengi, yazı rengi site içine rahatça koyabileceğiniz widget’lar ile müşterilerinizin de dikkatini çekerek  ve hayran bırakabilirsiniz.

Flatsome

Flatsome, Şuana  kadar ki herkesçe ilgi görüp  En Çok Satan WooCommerce Temasıdır .Eğer WordPress üzerinden bir e-ticaret sitesi yapmayı düşüneceksiniz tam da doğru  temaya bakıyorsunuz. Flatsome, Themeforest’ ta en çok beğenilip en çok ilgi görün ve en çok  satan, ve en çok güvenebileceğiniz ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir e-Ticaret WordPress temasıdır.

Porto

Porto, ürünlerinizi satabilmek için size imkan sunan en iyi wordpress e-ticaret temalarından biridir.

Porto En yüksek puana sahip olan e-ticaret temaları arasındadır. Porto en iyi performansı sağlayabilmek  için çokça özelleştirilmiştir. Pingdom ve Google PageSpeed Insights gibi tüm web sitesin yaptığı test  performanslarından  yüksek puanla geçmiştir.

ZAKRA

Zakra hem hafif olmakla birlikte güçlü bir şekilde ve suratlı olması için oluşturulmuş en iyi WordPress temalarından biridir. Göze çarpan görsellerle gösterişli kontrol panelini bir araya getiren bu tema ziyaretçilerini kesinlikle büyüleyecektir.

Hatta bu tema iyinin daha ötesinde fronted (arka yüz) düzenleme tecrübe için tüm büyük sayfa kurucuları ile meydana gelmiştir. Zakra Amp hazır, Gutenberg, WooCommerce ve GDPR uyumlu, SEO optimizasyonlu bunun yanında WordPress eklentileriyle problemsiz çalışmaktadır.

İşletmeler, inşaat, eğitim, dişçilik, mağazalar, kafeler, spa merkezleri, düğünler, videolar ve diğer her çeşitten web sitesi için 20’den fazla demo bulunmaktadır. Bir başka özellik ise tipografi renk seçenekleri karşılıksız çok dilli destek mobil uyumluluk fazla başlık seçenekleri ve göze çarpan rehberdir.

Özellikler
Kullanımı kolay özelleştirme seçeneklerine sahiptir.
Mobil uyumu ve şık bir tasarıma sahiptir
Birçok türden cihazla uyumlu bir haldedir
Seo dostu ve Rtl hazırdır.

NEVE

Neve, her çeşitten web sitesine yakışan çok maksatlı bir WordPress temasıdır. 50den az çalışan işletmeler, yeni girişimler, online mağazalar ve kişisel portföy siteleri için kusursuz olan ülkü blog temasıdır. Narin ve minimalist bir tasarıma sahip olmasına karşın Neve geliştirilebilir özelliklerle süslenmiştir.
Bu tema Seo optimizasyonlu haldedir ve aşırı derecede hızlı yüklenmektedir. Neve başkaca WordPress Gutenberg editörü ve Beaver Kurucu, Divi Elementor, SiteOrigin ve Visual Compeser vb. bir başka gözde sayfa kurucular ile de uyumlu haldedir. Genel olarak Neve ihtiyacınız olabilecek her şeyin bir pakette bulunduğu karşılıksız temadır.

Özellikler
Hızlı ve hafiftir.
Sürekli halde güncellenmektedir.
Son derece özelleştirilebilir header ve footerdir.
80′ den fazla hazır tasarıma sahiptir.

HESTİA
Hestia, gelişigüzel ve berrak gözüken tek sayfa dizaynıyla tüm ziyaretçilerde dayanıklı bir ilk ımaj meydana getirecektir. Profesyoneller için düzenlenmiş Hestia start-up şirketler, kurumsal işletmeler, firmalar, ve var eden ajanslar için uyumlu olan modern bir tasarım ortaya koymaktadır.

Hestia, Bunları kuran Elementor Sayfa Kurucu ile ahenkli olduğu için özelleştirmesi basittir. Başlangıç siteleri bulunan olduğundan sıfırdan sen sitesi oluşturmaya ihtiyacınız olmaz. Performans konusunda ise Hestia aşırı derece de mobil duyarlı, SEO Dostu e- Ticaretle ahenklidir ve bu listedeki mükemmel temalardan biri olmasını elde etmeyi sağlayan Mega menülere sahiptir.

Özellikler :
Gutenberg bunları kolaylıkla özelleştirebilirdir.
WooCommerce desteğine sahiptir
İlâve yardım için video rehberlere sahip olmaktadırlar.
Çevrilmeye hazır şekildedir.
COLORMAG
Karşılıksız ve tam duyarlı bir WordPress teması olan bu tema her çeşitten editoryal siteleri için kullanılmakta. Haberler, dergiler, ya da bloglar olsun, mobil duyarlı sistem çok yönlüdür ve elastiktir. Mevcut olan hepsi karşılıksız demolar için tek tıklamalı içeri transfer seçeneği vardır.

Ana renk seçenekleri, filografi seçenekleri , özel bileşenler ve özel bileşen pozisyonları gibi özelleştirmesi rahat tonlarca alternetife mensup olabilirsiniz

Bu şablon daha da randımanlı bir arayüz için ayrıca son derece hassasdır, retina hali hazırdadır ve Seo optimizasyonludur. Bunlara ekleme yapacak olursak arkanızda olabilecek hususi ve mükemmel tema dayanağına sahiptir.

Özellikler
Sürekli gelişen başlangıç demosu kütüphanesi vardır
Kayda değer hız performanslı optimizasyonuna sahiptirler.
Eşsiz bir yazı sistemi vardır.
Beaver Builder veya Elementor gibi diğer sayfa korucularıyla uyumlu haldedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*