Kallyas

Kallyas

Her türlü web sitesinde kullanılma adına çok amaçlı tema oluşturmak maksadı ile popüler Premium temadır. Oldukça fazla özellik ve seçeneklerle dolu olması ile sitenin her yönü özelleştirilebilir. Kallyas bu anlamda onların tek WordPress temasıdır. Themeforest’in en çok tercih edilenleri arasında üstelik kullanıcısından yüksek not almıştır. Birçok özelliğe sahip Kallyas  ve bunlara örnekleri inceleyelim.

Kurduktan sonra ve Kallyas’ı etkin ettikten sonra tema ayarlamalarında size yardım eden kurulum sihirbazlarına yönelirsiniz. Sunucu durumunuz yeşilse sorun yoktur ama değilse çözüm için bağlantıları takip edersiniz. Son adımda ise en yaygın özellikler belgeler SS’lere ve destek formlarına bağlantılar bulunur.

Kallyas’ın sitenizi özeleştirme adına birçok tercih ve alternatif sunuyor. Blog sayfanızı belgelerinizi genel düzen seçeneklerin kişileştirme seçenekleri mevcut. Kallyas’ın sitenizdeki farklı alanlarda kullanımına olanak veren içerik blokları oluşturmanıza yardımcı akıllı alanlar özelliği vardır. Sınırsız kenar çubukları alt başlık sayfa düzenleri oluşturabilirsiniz. Sınırsız sayıda alt başlık sitiline sahip olursunuz. Sayfa düzenleri menüsü altında kendi düzen şablonlarınızın oluşturmanıza olanak sağlar. Seçtiğiniz başlık sitil ve logoyu seçtiğiniz sayfalarda kullanımınızı sağlar.

Kallyas bir sürükle bırak sayfa oluşturucu da içerir.

Butonlar akordeonlar mesaj içerikleri afiş iletişim formları menüler simgeler referanslar örnek verilebilir. Bu anlamda kenar boşlukları ayarladığınızda istekleriniz doğrultusunda yeniden şablonlar oluşturursunuz. Slayt ve animasyon oluşturmak için farklı seçenekler sunar. Bu anlamda daha hızlısı için Soliloquy önerilir. Kallyas web sitesine özel gönderi türü olan portföy ekleme seçeneğini barındırır. Sayfa oluşturucuları kullanarak sayfa ve yayınlara öğelerde eklenebilir. Özel bir yazı tipi dokümantasyon da bulunur. Hogash yazılı ve video ile kallyas temasıyla ilgili olarak geniş belgeler içerir. İstediğiniz bilgileri bulmanızı sağlar. Gereken destekler destek formu altında yapılır. Kallyas’ın sahip olduğu gereksiz özellikleri de vardır.

İletişim formu oluşturucu resim galeri öğeleri özellikleri ihtiyaç duyulduğunda WPForm Envira Gallery eklentileri kullanılabilir. Temadaki bu kadar özellik tema değişim isteklerinde içerik kaybına uğrarsınız. Yeniden kurmanız gerekebilir.

Kallyas tam bir kullanıcı dostudur rakiplerinden daha fazla esnekliğe sahiptir. Kodu temizdir. Güçlü sürükle bırak oluşturucusu ve fazla kaydırıcısıyla süper hızlı hatasız temalardandır. Kallyas Tema yazı kurulumu yazı seçenekleri menüsünde de sitenin yazılarını özelleştirebilirsiniz. Blog sayfanızı portföy sayfa ve belgelerinizi genel düzen seçeneklerinizi kişiselleştirirsiniz. Kallyas yerleşik ücretsiz ve Visual Builder eklentisi ile oluşmuştur. Sürükle bırak ara yüzü öğelerin fazlalılığı widget’ların oluşu özellik katar. Kod yazamadan yapılandırabilir yeniden düzenleyebilirsiniz. Açılış sayfa şablonları pazarlama kanpanyaları için online mağaza gibi projeler için hazır temiz kodla çalışır. Kallyas’ın platformlarda cihazlarda işletim sistemlerinde performansı yüksektir. Bu anlamda evrensel erişim sağladığı için tercih edeni çoktur. WPLM desteği sayesinde de yabancı kullanıcılarında siteye ulaşımını kolay sağlar. Kallyas modern kullanımı kolay mobil web sitesi içinde uyumlu olan çok yönlü WordPres temasıdır. Endüstriler ve diğer başka alanlarda her türden web sitelerinin oluşturulmasına olanak sağlar. Bu anlamda platform görevi yerine getirir. BU da onu tercih sebeplerindendir.

 

Kallyas Özellikleri

WordPress ile uyumlu

Öğre içeren ön yüz LİVE sayfa oluşturucu

Tek Tıkla Veri Yükleme

Duyarlı düzen

Akıllı yükleyici

SEO hazır

WPML hazır

Tercüme hazır

Sınırsız alt başlık ve renk

WooComerce entegrasyonu

Sınırsız sayfa varyasyonu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*