En İyi Teknoloji WordPress Temaları

1.      Conversion

Conversion WordPress teması, tonlarca içeriği paylaşmak isteyenleri destekleyen eksiksiz ve modern bir dergi blogu temasıdır. Kendinizi rekabetten hemen ayırmaya başlayabilmeniz için dört düzen sağlanmıştır ve duyarlı tasarım, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunarken, arama motorlarında yükselme şansınızı artırır. Gönderi kaydırıcısı ve atlıkarınca, en önemli makalelerinizin tümünü görüntülemek için ilginç bir yol sunar. Birisi web sitenize geldiğinde, en son gönderiler için bazı resimler ve başlıklar ve ilginç bulabilecekleri diğer gönderilere kaydırmak için bazı düğmeler görecekler. Bu güzel temaya 100’den fazla seçenek dahildir ve bunların her birini WordPress panosunun rahatlığından yönetebilirsiniz. Altı el yapımı widget, kenar çubuklarına ve altbilgilere tam olarak sığar ve size ekrana sığan birçok makale içeren ilginç bir tasarım sunar. WordPress temasındaki dinamik alanlar, reklamlar veya etkinlik duyuruları eklemenize izin verir. Bunlar, erişiminizi genişletmek ve hoşunuza gidebilecek belirli etkinlikler hakkında bilgi vermek için harikadır.

Çeşitli Google Yazı Tipleri, Dönüştürme WordPress temasına dahil edilmiştir ve size yazı tiplerinizin menülerde, başlıklarda ve içerikte nasıl göründüğünü değiştirme olanağı verir. İçeriğinizi biraz daha çeşitli hale getirmek için birkaç gönderi türü sağlanmıştır. Gönderi türlerinden biri kesinlikle bir fotoğraf galerisi sunmak içindir. Ayrıca resimler, videolar, ses ve daha fazlası için seçenekleriniz de var. Kaydırıcı, başka bir açılış sayfasında bir şeyler satmaya çalışanlar için kullanışlı olan üst üste yerleştirilmiş metin ve düğmelerle tamamlanır. Sağlam bir e-posta listesi oluşturma stratejinizi güçlendirmek için kenar çubuğuna bir abonelik pencere öğesi yerleştirilebilir. Son gönderilerinizin çoğu ana sayfada görünecek olsa da, ön sayfanın çoğu widget’lar aracılığıyla çalıştırılacak. Bunu iki nedenden dolayı seviyoruz. Her şeyden önce, widget’ların arka uçta manipüle edilmesi kolaydır. İkincisi, son makaleler, sosyal medya düğmeleri ve çok daha fazlası için listeleri paylaşabilirsiniz. Genel olarak, bu çarpıcı bir tema ve oldukça modern ve teknolojik bir his isteyen herkese tavsiye ediyoruz.

2.      MH Magazine

Ön sayfanıza dağınık görünmeden olabildiğince çok hikaye ekleme olanağına sahip temiz bir düzen istiyorsanız harika bir seçimdir. Üstteki bir kaydırıcı, en yeni haberlerinizi zarif bir şekilde sunarken, sayfanın geri kalanında çeşitli kategorilerden hikayeleri sergileyen ızgara tabanlı bir düzen bulunur. Ana sayfaya stratejik olarak yerleştirilmiş birkaç reklam yeri, içeriğinizi engellemeden tıklama potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Takipçilerinizi Facebook ve Twitter gibi yerlerde oluşturmak için çeşitli sosyal medya simgeleri de ekleyebilirsiniz.

Sayfanın tamamı widget haline getirildiğinden, mizanpajınızın çoğu yalnızca çeşitli widget’ları yerine sürükleyip bırakarak oluşturulacaktır. Bu, kaynak koduna girme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ziyaretçilerinizin içeriği tüm sosyal medyada paylaşmasına izin veren paylaşım düğmeleri de mevcuttur. Kapsamlı tema seçenekleri paneli, temanın her yönünü yazı tiplerinden renklere kadar özelleştirmenize izin verirken, duyarlı tasarım mobil cihazlarda ziyaretçilere hitap eder. Özel pencere öğeleri, SEO optimizasyonu, haber şeritleri, yazar kutuları ve çok daha fazlasının yanı sıra MH Magazine teması, bir teknoloji dergisi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

3.      GRANDNews

GrandNews teması, çeşitli niş dergilere hitap eden birkaç hazır demo içerir. Bu demolardan biri kesinlikle bir teknoloji blogu için tasarlanmıştır ve öne çıkan teknoloji hikayenizi doğrudan web sitesinin en üstünde tanıtma yeteneği ile birlikte trend olan bir haber şeridi içerir. En son veya en popüler hikayelerinizi aşağıdaki liste düzeninde öne çıkarın ve bir ızgara düzeninde yer alan editör tarafından seçilen haberlerle takip edin. Ziyaretçileriniz, onları en çok ilgilendiren haberlere ulaşmak için kategorilere göre kolayca filtreleyebilirsiniz. Temanın ayrıca birkaç reklam yeri vardır, böylece Google AdSense’i entegre ederek veya reklam alanını reklam vermek isteyen teknoloji şirketlerine satarak web sitenizden para kazanabilirsiniz. Listenizi büyütebilmeniz ve abonelerinizi yeni makaleler hakkında bilgilendirebilmeniz için bir e-posta kayıt formu da dahildir.

Demo içeriğini ve onunla birlikte gelen stili tek bir tıklamayla kolayca içe aktarabilir ve ayrıca normal makalelerin üstünde sesli veya video gönderileri paylaşabilirsiniz. Sürükle ve bırak oluşturucu, herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan düzenlerde ince ayar yapmayı kolaylaştırır ve özel kısa kodlar, düğmeler, listeler, sütunlar ve çok daha fazlasını eklemeyi mümkün kılar. Temanın her yönü, markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir ve birkaç sayfa şablonu, tasarımınıza çeşitlilik eklemeyi kolaylaştırır. Son olarak, bu temayla bir çevrimiçi mağaza oluşturmak da mümkündür ve size siteden para kazanmanın başka bir yolunu sunar.

4.      Sparkle

Sparkle, teknoloji blogunuzun en son ve en iyi gönderilerini vurgulamak için ilgi çekici bir ana sayfaya sahip tam özellikli bir dergi WordPress temasıdır. Tema, ayrıntılı gadget’lar ve yazılım incelemeleri yayınlamak için entegre bir sistemle birlikte birkaç gönderi biçimini destekler. Tam bbPress uyumluluğu sayesinde kendi forumunuzu da kolayca oluşturabilirsiniz.

Tema Bootstrap çerçevesinde geliştirildiğinden, blogun herhangi bir cihazda harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda WPML ve WooCommerce ile mükemmel şekilde çalışır, çok dilli bir blog oluşturmanıza ve web sitenizden çeşitli öğeleri satmanıza olanak tanır.

5.      Mootheme

Teknoloji siteleri, kullanıcı deneyimine güçlü bir şekilde odaklanan özel tasarımlar gerektirir. MooTheme, bu kriterlerin her ikisini de karşılayan birkaç WordPress temasından biridir. Tamamen duyarlı tema, yazılar ve sayfalar için çeşitli sayfa düzenleriyle birlikte gelir. Sınırsız renk, arka plan ve özelleştirme seçenekleri, kendi markanızı web sitesine uygulayabilmenizi sağlayacaktır.

MooTheme, ziyaretçilerin istedikleri içeriği sadece birkaç tıklama ile bulabilmeleri için 3 menü konumunu destekler. Entegre sosyal paylaşım düğmeleri, sosyal medya simgeleri ve sosyal medya bağlantıları, sosyal medya ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tema, AdSense ve diğer reklam ağlarıyla mükemmel şekilde çalıştığından, reklamları görüntüleyerek fazladan gelir elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*